Ana Sayfa Asayiş 5 yıllık sorun 5 dakikalık görüşmede çözüldü

5 yıllık sorun 5 dakikalık görüşmede çözüldü

7
0

Kadıovacık yaşayanlarının 5 yıldır çözüme kavuşmayan ‘Otobüs sorunu’ 5 dakikalık görüşme ile çözüldü. 737 Nolu Nohutalan Belediye Otobüsü’nü 5 yıldır Kadıovacık’a getirtemeyen, öğrencilerin, yaşlıların, hastaların yürümek zorunda bırakıldığı günler bugünden itibaren mazide kalıyor.

Sibel Uyar başkanlığı döneminde birçok kez girişimde bulunulan ancak hiçbir sonuç alınamayan sorun, 35 Urlalı Muhtar ile Belediye Başkanı İ. Burak Oğuz’un Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e yaptıkları ‘Hayırlı Olsun’ ziyaretiyle çözüme kavuştu.

Nezaket ziyaretinde Kadıovacık Muhtarı Ümit Özdemir, sorunu gündeme getirince Büyükşehir Belediye Başkanı Soyer de hemen talimat verdi ve sorunu çözdü. 1 Ağustos Perşembe gününden itibaren 737 Nonu Otobüsün güzergahına Kadıovacık da eklendi.

Urla Belediye Başkanı Burak Oğuz’un, ilçede görev yapan ve belediyeyle mahalleler arasında köprü vazifesi gören muhtarları İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ile buluşturduğu görüşmede Genel Sekreter Buğra Gökçe de hazır bulundu.

Muhtarlar taleplerini ilk ağızdan dile getirirken Urla’da bir sinerji yakalandığını ve bunun Büyükşehir’e de yansıdığını belirterek, “Başkanımız Burak Oğuz ile başarılı işlere imza atmaya devam edeceğiz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Tunç Soyer’in hem bize hem de başkanımız Burak Oğuz’a karşı samimi ve içten olması hepimizi motive etti. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bizler, Başkanımız Oğuz’u desteklemeye devam edeceğiz” dedi.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir