AK Parti Urla'da ibre Şahin Emre'ye dönüyor | Urla Egemen Haber

logo


04 Ekim 2018

AK Parti Urla’da ibre Şahin Emre’ye dönüyor

AK Parti Urla’da ibre Şahin Emre’ye dönüyor

AK Parti Urla İlçe Başkanlığı görevi sona eren Ahmet Olgun Bilici’den boşalan koltuk için arayışlar devam ederken, ‘sürpriz isim’den vazgeçildiği, ibrenin mevcut yönetimde ilçe başkan yardımcısı olan Şahin Emre’ye döndüğü ileri sürüldü.

Şahin Emre

Urla için başkanlık arayışlarının son derece titiz bir çalışma ile yürütüldüğü AK Parti İl Başkanlığı’nın, sürpriz isimden vazgeçtiği, mevcut yöneticiler arasında bu görevi en iyi şekilde yapabileceği konusunda görüş birliğine varılan Şahin Emre’nin, hafta sonunda mülakata davet edilebileceği konuşuluyor.

Bu arada sosyal medya hesabından açıklama yapan AK Parti Urla İlçe Teşkilatı eski yöneticilerinden Önder Şengüler, başkanlık için başvuruda bulunmayacağını açıkladı.

Şengüler paylaşımında, ”AK Parti Urla İlçe Başkanlığı ile ilgili süreci takip eden arkadaşlarım için bir açıklama yapma gereği hissettim. İlçe başkanı Sayın Ahmet Olgun Bilici’nin istifa ettiğine dair bilgi geldikten sonra telefonlarım yoğun bir şekilde çalmaya başladı. Herkes (şimdi ne olacak , ne yapacaksın) diye şahsıma sorular soruyor.

İbrahim Şengüler

Değerli dostlarım ve arkadaşlarım ilçe başkanımızın istifası kabul edilsin veya edilmesin hiç bir süreç dahilinde Urla İlçe Başkan adaylığım söz konusu değildir. Ben bir kongreye girdim 100 oy aldım seçimi kaybettim. Bunun üzerine boşalan bir koltuğa aday olmam benim kişiliğim ile bağdaşmaz. Bu demek değildir ki bu sürecin dışında mı olacağız. Tabi ki hayır!!!

Muhalif olarak girdiğim seçimde benim yazmadığım delegenin yüz oyunu almam bu teşkilattaki ağırlığımız ve gücümüzü ispatlamıştır. Bu benim gurur kaynağımdır. İstişarelerde bulunmak gelecek arkadaşı belirleme sürecinde elimizden geldiği kadar bu işe müdahil olacağız. Teşkilat içinden kim gelirse gelsin sonuna kadar yardımcısı olacağım. Üzerimize düşenin bir fazlasını yapacağıma söz veriyorum.

Tabi ki ben AK Parti’liyim şahsıma (git parti binasında çay servisi yap) denirse gider o işi de seve seve yaparız.

Tekrar yazmak gerekirse hiç bir şekilde ilçe başkanlığı adaylığım söz konusu değildir. CV verme veya mülakatlara katılma gibi bir düşüncem katiyen yoktur…

Saygılarımı sunar hayırlı geceler dilerim…” cümlelerine yer verdi.

 

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ