Başkan Uyar'a 3. yardımcı geldi | Urla Egemen Haber

logo


07 Aralık 2016

Başkan Uyar’a 3. yardımcı geldi

urla-belediyesi-logo-2500-x-2434Urla Belediyesi’nde Başkan Yardımcısı sayısı üçe yükseldi. Hüseyin Özdemir ve Emine Sağlam Baş’tan sonra Karşıyaka Belediyesi’nden transfer edilen Ziya Çamsarılıoğlu da Başkan Sibel Uyar’ın Yardımcısı olarak göreve başladı.

Geçtiğimiz ay sonuna kadar İmar Müdürlüğü sorumluluğunu yürüten Başkan Yardımcısı Hüseyin Özdemir, bu görevi mevkidaşı Ziya Çamsarılıoğlu’na devretti. Özdemir’in, Kültür, Basın, Fen İşleri başta olmak üzere diğer bazı görevleri de üstlendiği öğrenildi.

Urla Mal Müdürlüğü’nden yatay geçiş yaparak Başkan Sibel Uyar’ın yardımcılığı görevine getirilen ve bir yılı aşkın süredir bu koltukta bulunan Emine Sağlam Baş ise ekonomik ve hukuk konuları başta olmak üzere yeni görevler üstlendi.

Ziya Çamsarılıoğlu

Ziya Çamsarılıoğlu:

Kırşehir Bayındırlık Müdürlüğü’nde görev yaptıktan sonra Bayraklı Belediyesi’nin kuruluş aşamasında çalıştı. Daha sonra Buca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü görevine transfer oldu. Ercan Tatı Başkanlığındaki dönemde, Tatı’nın Yardımcısı Tayfun Emre’nin, 10 yıllık memuriyet şartı taşımadığı gerekçesiyle istifa etmesinden sonra Buca Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevini üstlendi. Ancak, aynı şart nedeniyle bir süre sonra görevinden ayrılıp, Buca Belediyesi Fen İşleri Müdürü olarak hizmet vermeye devam etti. Çamsarılıoğlu, daha sonra Karşıyaka Belediyesi’ne transfer oldu. Karşıyaka’da bir süre Danışmanlık görevi yapan Çamsarılıoğlu, Başkan Hüseyin Mutlu Akpınar döneminde Koordinatör olarak hizmet vermeye başladı. Çamsarılıoğlu, Kasım ayının son günlerinde ise Urla Belediyesi’ne transfer oldu ve Başkan Yardımcılığı görevini üstlendi.

Emine Sağlam Baş

Emine Sağlam Baş:

31.01.1969 yılında Osmaniye’nin Bahçe ilçesinde doğdu. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu. 25 yıl Maliye Bakanlığı’nda görev yaptı. (2012 yılından itibaren Urla Mal Müdürü olarak). Evli ve iki çocuk annesi.

Hüseyin Özdemir

Hüseyin Özdemir:

1963 yılında Trabzon’da doğdu. Karadeniz Teknik Üniversitesi mühendislik ve mimarlık Fakültesi mezunu. Selçuk Karaosmanoğlu Başkanlığı’ndaki dönemde de Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. Evli ve bir çocuk babası.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ