'Belediye işçisi memnun olunca, sanayinin yüzü güldü' | Urla Egemen Haber

logo


14 Ekim 2016

‘Belediye işçisi memnun olunca, sanayinin yüzü güldü’

baskan-uyar-sanayi-esnafi-ile-bir-araya-geldi-6Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar ile eşi Günay Uyar ve Belediye Meclis Üyeleri, sanayi kahvesinde, esnaf ile düzenlenen kahvaltıda buluştu.

Başkan Uyar, esnafa sıkıntılarının olup olmadığını sordu. Sıkıntılarını ve önerilerini söyleyen esnaf Başkan Uyar’a teşekkür etti. İşçinin artık çok memnun olduğunun altını çizen sanayi esnafı; “ artık işçilerin aklında maaş sorusu kalmadı. Biliyorlar ki maaşları zamanında yatacak. Bu sorunun kalkması bizlere de olumlu yansıdı. Verdiğiniz desteklerden dolayı ve işçinize, Urlamıza sahip çıkmanızdan dolayı size çok teşekkür ederiz” dedi.

Emeğinin hakkının teşekkürle ödenmeyeceğini belirten Başkan Sibel Uyar; “Çalışanın hakkını vermek gerekir.  Teri soğumadan o hakkı vermemiz lazım. İsteklerinizi not aldık. Elimizden geldiğince çözmeye çalışacağız. Urla çok özel ve güzel bir yer. Cumhuriyete sahip çıkan insanlarıyla, temiz esnaflarıyla dikkatleri üzerine çeken bir ilçe. Bizler istiyoruz ki siz sanayi esnafı olarak bir arada olun. Emin olun sizler bir arada olunca sıkıntılarınız daha kolay çözüme kavuşacak. Sanayi esnafı bir ilçenin çimentosudur. Çimento sağlam olursa yapıda sağlam olur. Biz sizler için, Urla’mız için çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz” şeklinde konuştu.baskan-uyar-sanayi-esnafi-ile-bir-araya-geldi-4

Kahvaltılı buluşmanın ardından esnafa bol kazanç dileyen Başkan Uyar’a,  bir esnaf el yapımı kuş kafesi hediye etti.

 

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ