CHP Urla'da seçim mesaisi | Urla Egemen Haber

logo


28 Kasım 2018

CHP Urla’da seçim mesaisi

CHP Urla’da seçim mesaisi

Yerel seçim çalışmalarının sürdüğü CHP Urla İlçe Başkanlığı’nda 30 Kasım’da gerçekleşecek ‘Dayanışma Yemeği’ hazırlıkları devam ederken, Kadın Kolları Başkanlığı da çeşitli konulardaki etkinlikleri yürütüyor.

CHP Urla İlçe Örgütü Kadın Kolları Başkanı Deniz Ulçay, sürdürdükleri projeler hakkında bilgi verdi. Başkan Ulçay, ”Kasım ayının ilk haftası itibarı ile başlattığımız çocuk istismarı bilgilendirme toplantıları yoğun katılım ile mahalle bazında devam etmektedir. Psikolog Hüseyin Günyel’in büyük desteği ile yürüttüğümüz çalışmanın geri bildirimleri, benzer çalışmalar için bizlere umut verdi. Ailelerin psikoloğumuzla özel görüşme istekleri toplumun çok hassas olduğu bu konuda projenin devamlılığı için bize sebep olmuştur. Tek bir aileye bile dokunabilmek dileği ile başladığımız eğitimler, birçok aileye ulaşmamızı sağladı.

Bir diğer projemiz ise alan çalışmalarında karşılaştığımız ihtiyaç sahibi ailelere kullanabilir, temiz 2. El giysi yardımını her çarşamba ilçe binamızda gerçekleştiriyoruz. Halkımızın duyarlılığı ile yürüttüğümüz bu proje kış mevsimine girmemiz ile daha da anlam kazandı. Yazlık ayakkabı ile okula giden öğrencilermizin ilçe binamızıdan kışlık botlarla çıkması yada kucağındaki bebeğine 1 paket mama temin edebilen bir anne projenin sürdürülmesi gerekliliğini bize hatırlatıyor.

Mahalle temsilcileri eğitimi ile partimizin yerel seçim öncesi yeni örgütlenme anlayışının tabana yayılması amaçlanmıştır. İlçemize bağlı 37 mahalleden yüksek oranda temsilcimizin katılacağı programı 2 aşamalı olarak gerçekleştirilmesi öngörülmüştür” dedi.

Dayanışma Yemeği 30 Kasım’da

Öte yandan, CHP Urla İlçe Başkanlığı’nın 30 Kasım 2018 tarihinde Kısmet Garden’da Saat 19.30’da gerçekleştireceği ‘Dayanışma Yemeği’ için vatandaşlardan yoğun ilgi olduğunu belirten Başkan Hakan Özbadur, ”Parti yönetimimiz ve üyelerimizin birlik, beraberlik  ve dayanışma içinde yerel seçimlere tek vücut olarak hazırlanmasının hedeflendiği birlik yemeğini 30 Kasım’da gerçekleştireceğiz. Çok geniş bir katılım bekliyoruz” dedi.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ