CHP yemeğinde, aday adaylarından örnek tablo | Urla Egemen Haber

logo


30 Kasım 2018

CHP yemeğinde, aday adaylarından örnek tablo

CHP yemeğinde, aday adaylarından örnek tablo

Cumhuriyet Halk Partisi Urla İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen ‘Birlik ve dayanışma Yemeği’ bu gece Kısmet Garden’da yoğun bir katılımla gerçekleşti. Geceye, CHP İzmir Milletvekilleri Kani Beko ve Tacettin Bayır, CHP İzmir Büyükşehir Belediyesi aday adayları ve eski milletvekilleri Alaattin Yüksel ve Musa Çam, Urla Belediye Başkanlığı için adaylık başvurusu yapmayan ancak adı sürekli kulislerde dolaşan eski milletvekili Zeynep Altıok da katıldı. Yemeğe, CHP İl Başkanlığı’nı temsilen ise Başkan Yardımcısı Ömer Yener katılırken, CHP Gençlik Kolları İl Başkanı Ozan Uyan da dayanışma gecesinde Urla’yı yalnız bırakmadı.

Urla Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusu yapan Hakan Yiğit, Bahri Yalaz, Burak Oğuz, Bülent Onat, Murat Gül, Sibel Uyar, Şehrazat Mercan, Nurşen Balcı, Kemal Ay, Mehmet Ali Fırat ve Bülent İlhan’ın CHP Urla İlçe Başkanı Hakan Özbadur ile birlikte verdikleri ‘birlik ve beraberlik’ pozu, geceye katılanların alkışını aldı.

Geceye, CHP üyeleri, mevcut meclis üyeleri, meclis üyesi aday adayları, partiye gönül verenler ile vatandaşlardan da yoğun katılım oldu.

CHP Urla İlçe Başkanı Hakan Özbadur, ”Urla olarak, birlik ve dayanışmanın en iyi örneğini sunduk. Partimize yakışır bir organizasyon oldu. Katılan ve destek veren herkese teşekkür ederim” dedi.

Gecenin tek üzücü olayını, Urla Belediye Başkanı aday adayları arasında yer alan Derya Tüzen’in, masa ayrılmaması konusunda ilçe yönetimi ile yaptığı tartışma ve geceyi erken terk etmesi oluşturdu. Tüzen’in ilçe yöneticilerine hakaret edip, tehdit ettiği ileri sürüldü.

Ayrıntılar ve kulis bilgileri yarın www.urlaegemenhaber.com’da…

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

#

CHP yemeğinde, aday adaylarından örnek tablo” için 3 Yorum

 1. Çetin yılmaz dedi ki:

  Yorum yazdım yayınlamıyorsun!.. Editör taraflısın!.. ödün kopuyor Urla Chpye aman laf gelmesin diye!…

  • editor dedi ki:

   Sayın grmrt@hotmail.com adresinden yazan takipçimiz, yorumunuzu yayınlamamakla suçlayıp, taraflı olduğumuz ithamında bulunuyorsunuz… Ancak, aynı mail adresinden ve her seferinde de farklı isimler kullanarak yorum yapıyorsunuz. Aynı İP adresi ve aynı mailden gelen yorumlarınızı gerçek adınızı kullanıncaya kadar yayınlamamaya devam edeceğiz. Ya da gerçek adınızla yorumlarınızı yayınlayacağız… Bilgilerinize, selamlar

   • Çetin yılmaz dedi ki:

    Hee şöyle,, sen nasıl siyaset yapıyorsan bizde kendimizce ufakta olsa bir siyaset yapayık!..:) sen onu boşver de gece gündüz senin takipçinim, bu işi iyi yapıyorsun Chp yi kayırsanda sana daima başarılar,,, Urla kazansın gerisi önemli değil!…Kal sağlıkcaklı güzel editör!..