Coşkun Sabah coşturdu, Mezdeke kalpleri oynattı | Urla Egemen Haber

logo


Coşkun Sabah coşturdu, Mezdeke kalpleri oynattı

EGEMEN URLA YAŞAM DERGİSİ’NİN AĞUSTOS-EYLÜL SAYISINDA YER ALAN HABERDİR

Urla’nın köklü ailelerinden Mehtap – Temel Alacalı çiftini tanımayan yoktur. Sürekli gülümseyen yüzleri, yardımseverlikleri, sosyal alanlardaki katılımları ile hemen herkesin ‘Maşallah’ dediği Alacalı çifti, oğulları Ahmet Alacalı’ya öyle bir sünnet töreni yaptı ki, bu mutlu geceye tanık olanlar unutamayacakları bir etkinlik yaşadı. Biz de bu güzel gecenin ayrıntılarını ölümsüzleştirmek istedik.

Urla’nın seçkin işletmelerinden Moya Park’ta gerçekleşen sünnet düğünü töreninde davetliler ünlü sanatçı Coşkun Sabah’ın yorumlarıyla muhteşem bir gece yaşarken, gecenin diğer sürprizi de Mezdeke oldu. Haldun Keşkek yönetimindeki halk oyunları grubu ve animasyon ekibi de, konuklara unutamayacakları bir gece yaşattı.

Gece boyunca Temel Alacalı, eşi Mehtap Hanım, kızları Dilara Alacalı’nın konuklarla tek tek ilgilenerek mükemmel bir ev sahipliği yaptığı düğün töreninde ünlü sanatçı Coşkun Sabah da davetlileri şarkılarıyla coşturdu, mütevazı kişiliği ile de hemen herkesle fotoğraf çektirerek geceyi ölümsüzleştirdi.

Yemekli gerçekleşen gecede köklü Alacalı Ailesi’nin bireyleri hem dostlarla bir arada olmanın hem de oğulları Ahmet’in erkekliğe attığı ilk adıma tanık olmanın mutluluğunu yaşadı.

Sünnet çocuğu Ahmet Alacalı, sempatik tavırları ile davetlilerin beğenisini toplarken, abla Dilara Alacalı da kardeşinin bu mutlu gününde yüzündeki gülücükleri hiç eksik etmedi.

Egemen Urla Yaşam olarak biz de Ahmet Alacalı’yı tebrik ediyor, ailesiyle birlikte sağlıklı mutlu yıllar diliyoruz.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ