Cuma Pazarı marka oldu | Urla Egemen Haber

logo


10 Kasım 2016

Cuma Pazarı marka oldu

_mg_4639-864-x-576Cuma günleri Kapalı Pazaryeri’nde açılan tezgahlarda sergilenen ürünler, Urla’ya değer katmaya devam ediyor. Sadece ilçe yaşayanlarının değil tüm Yarımada’dan ziyaretçi çeken pazaryerinde, meyve ve sebzenin yanı sıra akla gelen tüm ürünler de tezgahlardaki yerlerini alıyor.

Urla Pazarları’nın tadını bilen, özlemini çeken gurbetteki hemşehrilerimiz ile uzun zamandır pazarları ziyaret etmekten yoksun kalan vatandaşlarımızın (Pazardan haber yapar mısınız) şeklindeki mesajları sonrasında biz de esnafı dolaştık.

Son bir kaç gündür havaların soğuması, şiddetli lodos ve dün gece yaşanan tufan nedeniyle bazı ürünlerde sıkıntı yaşanacağı uyarısını aldık. Pazar esnafı, ziyaretçilere taze ürünleri sunmaya devam edeceklerini vurgularken, sebze ve meyve almak için İzmir’den hatta Manisa’dan Urla’ya gelen müşterileri olduğuna dikkat çekti.

Biz de Urla Egemen Haber olarak, geçen hafta çektiğimiz fotoğraflarla Kapalı Pazaryeri’ndeki ürünleri, alışveriş yapacak ziyaretçilere çeşitleri hatırlatmak, gurbetteki ‘Pazar sevdalıları’nın da özlemini gidermek için sayfalarımıza taşıdık.

Ziyaretçilere hayırlı alışverişler, esnafa da bol kazançlı bir Cuma dileriz…

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

#

Cuma Pazarı marka oldu” için 1 yorum

  1. İsim * dedi ki:

    Olmamış, balıkçıların tavukçuların fotoğrafları nerde?