Duru büyüdü, Kaan dişlendi! | Urla Egemen Haber

logo


Duru büyüdü, Kaan dişlendi!

Cahide – Münür Saka çifti, geçtiğimiz cumartesi akşamı iki mutluluğu birden yaşadı. Torunlarından Duru Özbesler’in 6. yaş gününü, diğer torunları Kaan Batu Saka’nın da ‘Diş Buğdayı’ kutlaması mutluluğunu yaşayan Cahide – Münür Saka çiftini yakınları ve dostları da yalnız bırakmadı.

Buca Hancı Tesisleri’nde gerçekleşen gecede, ilk tören Kaan Batu için yapıldı. Annesi Songül Saka ve Babası Gökhan Saka, dedeleri Münür Saka ve Mustafa Karakuzu, anneanne Melahat Karakuzu, babaanne Cahide Saka mutlulukların en büyüğünü yaşadı.

Amcalar, yengeler, teyzeler, kuzenlerle birlikte olunan gecede ikinci tören Duru Özbesler’in 6. yaş günü için gerçekleşti. Dünya güzeli Duru, üzerindeki muhteşem elbise ile ‘Kraliçe’ görünümü sergiledi. Duru’nun annesi Mine Özbesler, babası Kemal Özbesler, babaannesi Melek Özbesler, kuzenleri, amcaları, dayıları da bu mutluluğa ortak oldu.

Geniş ve örnek bir aile görünümü, herkesi mutlu ederken Ankara’dan gelen misafirler Muhsine-Alaattin Arslan çifti ve kızları İkbal Arslan da Duru ile Kaan Batu’nun mutluluklarını paylaştı.

 

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ