Ana Sayfa Asayiş Egemen Yayıncılık, habercilikte Urla sınırlarını aşıyor

Egemen Yayıncılık, habercilikte Urla sınırlarını aşıyor

2
0

Egemen Yayıncılık, habercilikte Urla sınırlarını aşıyor…

Egemen Yayıncılık, yeni yıl ile birlikte genişleme kararı aldı.

Urla Egemen Haber Gazetesi, Egemen Urla Yaşam Dergisi ve urlaegemenhaber.com internet sitesini  bünyesinde barındıran Egemen Yayıncılık, yaklaşık 2.5 yıldan bu yana sadece Urla haberlerine yönelik uyguladığı içerik politikasını genişletme kararı aldı.

Yayın hayatımız boyunca ilke edindiğimiz gazetecilik etik ve kurallarına bağlı kalarak sürdürdüğümüz faaliyetlerimizde, tarafımıza gösterilen ilginin artmasıyla aldığımız bu kararı bugünden itibaren uygulamaya koyacağız.

İzmir, Balıkesir, Aydın, Manisa, Muğla, Uşak ve Denizli haberleriyle başlayacağımız genişleme bölgemizi süreç içerisinde artırarak Türkiye’nin haber portalı olma hedefine doğru ilerleyeceğiz.

Tabloid boyda en az 20 sayfa aylık yayımlanan Urla Egemen Haber Gazetemiz; artık İzmir, Balıkesir, Aydın, Manisa, Muğla, Uşak ve Denizli haberleriyle de güçlenerek okuyucularımızla buluşacak.

  24X28 ebatında kuşe kağıda basılan tamamı renkli, iki ayda bir yayımlanan, ortalama 84 sayfalık Egemen Urla Yaşam Dergimiz de daha geniş haber ve röportaj yelpazesi ile okuyucularımızın karşısına çıkacak.

urlaegemenhaber.com adlı internet sitemiz de genişleme kararı sonrasında yenilenerek, takipçilerine daha zengin bir içerik sunacak.

2.5 yıldır bize destek veren okurlarımız ve takipçilerimizin gücüyle aldığımız bu kararda, önce Ege’nin ardından da Türkiye’nin inandığı bir haber portalı olma hedefine ilerlerken, emeği geçenlere teşekkürü bir borç biliriz.

Saygılarımızla…

Burcu KOÇNARD

Egemen Yayıncılık İmtiyaz Sahibi

ve Genel Yayın Yönetmeni

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir