İyi Parti Urla Teşkilatı'nda 'vefat' üzüntüsü yaşanıyor | Urla Egemen Haber

logo


12 Şubat 2018

İyi Parti Urla Teşkilatı’nda ‘vefat’ üzüntüsü yaşanıyor

İyi Parti Urla Teşkilatı’nda ‘vefat’ üzüntüsü yaşanıyor

Genel Başkanlığı’nı Meral Akşener’in yaptığı İyi Parti Urla Teşkilatı, 10 Şubat Cumartesi günü gerçekleşen genel kurul ile yönetimini oluşturma sevinci yaşarken, partililer zamansız bir vefat ile derin üzüntüye gömüldü.

Kurucu Başkan Hasan Hüseyin Akgül önderliğinde yaklaşık 2 aydır örgütlenme çalışmalarını sürdüren İyi Parti Urla Teşkilatı’nın sadık bir neferi olan, kalp yetmezliği teşhisiyle hastanede tedavi gördüğü süreçte bile çalışmaları yakından takip ederek katkı koymaya çalışan Bekir Gözaydın, önceki sabah hayata gözlerini yumdu.

Geçmiş dönemlerde Demokrat Parti’nin Balçova ve Urla örgütlerinde görev yapan, İyi Parti’nin kurulmasından sonra da kurucu üye olarak görev üstlenen emekli İK. KD. BÇVŞ. Bekir Gözaydın’ın sabah saatlerinde evinde istirahatta iken son nefesini verdiği öğrenildi.

İyi Parti ve Urla’da sevilip sayılan bir insan olan ve İyi Parti Urla İlçe Teşkilatı 1. Genel Kurulu’na katılarak Yönetim Kurulu yedek listesine seçilen Bekir Gözaydın’ın cenazesi, 13 Şubat Salı (Yarın) Torasan Camii’nde kılınacak öğle namazından sonra Gülbahçe mezarlığında toprağa verilecek.

Urla Egemen Haber olarak, İyi Parti toplantılarında tanıma fırsatı bulduğumuz merhum Bekir Gözaydın’ın ailesi ve sevdiklerine baş sağlığı diliyoruz. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

10 Şubat’ta gerçekleşen genel kurulda İyi Parti Urla İlçe Teşkilatı’nın yönetim kadrosu da belirlendi. Yönetim şu isimlerden oluştu:

Başkan:

Hasan Hüseyin Akgül

Yönetim Kurulu Asil Liste:

Ali Yıldıray Varol, Atila Bayrak, Berrin Gürsoy İplikçi, Bilgehan Ercan, Derya Çelik, Ender Schiff, Fahri Alacalı, Gönül Kenger Güçlü, Haki Cantürk, Hakkan Akkaş, Hülya Sezen, İpek Çalışkan, Kemal Alper Günkızıl, Levent Rasgen, Mehmet Aydeniz, Mehmet Rüştü Ercan, Mehmet Sinan Bezircilioğlu, Nihat Türkoğlu, Olcay Dolu, Özlem Demir, Yüksel Aydıntepe, Yüksel Bıyık, Sergin Gül, Canan Doyuran, Ayça Yalçın ve Semih Calay.

Yönetim Kurulu Yedek Liste:

Hasan Oktar, Recep Dugan, Bülent Bel, Oğuzhan Sefa, Necdet Büber, Tolga Tatarlar, Hasan Kocaman, Levent Kayahan, Zafer Kılınç, Erdem Haytaoğlu, Hakan Tarık Yolgösteren, Hakan Uluç, Halit Ünal, Hüseyin Cemal Balıkçı, Kemal Oğul, Kutay Kandemir, Murat Ercansungur, Mustafa Portakal, Oktay Aslan, Oktay Hasırcı, Barbaros Ersan, Zafer Turhan, Oğuz Atay, Kayhan Seçkiner, Bekir Gözaydın (Vefat etti), Kemal Ozan İskirli, ve Vehbi Garip.

İl Delegeleri Asil liste:

Hasan Hüseyin Akgül, Mediha Keskin, Hasan Oktar, Hasan Kocaman, Tolga Tatarlar, Vehbi Garip, Recep Dugan, Bülent Bel ve Zekeriya Öney.

İl Delegeleri Yedek liste:

Erdem Haytaoğlu, Oktay Aslan ve Zafer Kılınç.

 

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ