Ana Sayfa Asayiş Otoyoldaki kazada mucize kurtuluş

Otoyoldaki kazada mucize kurtuluş

5
0

Otoyoldaki kazada mucize kurtuluş

İzmir-Çeşme Otoyolu’nun Urla sapağına 1 km kala meydana gelen kazada 2’si kadın 3 kişi mucizevi bir şekilde küçük yaralarla kurtuldu. İki çelik refüj malzemesinin adeta ok gibi otomobile saplandığı kazada araç hurda haline geldi.

26 Haziran (Bugün) saat 14.00 sıralarında meydana gelen kazayı görgü tanıkları şöyle anlattı:

‘’BMM marka siyah renkli otomobil bir anda direksiyon hakimiyeti kaybolunca, refüje çarptı. Çarpma sırasında kırılan çelik korumalardan iki tanesi araca ok gibi saplandı. Olayı gören diğer sürücüler hemen yardıma koştu. 40-45 yaşlarında 2 kadın ile 50’li yaşlardaki erkek, araçtan vatandaşların yardımı ile çıkartıldı. Önde oturan bir kadın sıkıştığı için güçlükle çıkartıldı.

Kaza yerinde durup yardım eden vatandaşların sürekli aramalarına rağmen ambulans olay yerine yarım saat sonra geldi. Otomobilde bulunan yolcuların dış görünümlerinde ağır yaralar olmadığı gözlemlenirken, şoka girip baygınlık geçirdiler.

İkisi kadın 3 yaralı daha sonra ambulansın gelmesiyle hastaneye götürüldü.

Olayın görgü tanığı Yörük Aile Evi işletmesinin sahibi İsmail Demir, sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımda, kaza sonrası diğer sürücü vatandaşlarının duyarlılığı ve yardımlaşma çabalarına teşekkür etti.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir