Ana Sayfa Galeri Pastaları sanat eserine dönüştüren sanatçı: Evren Dağdeviren!

Pastaları sanat eserine dönüştüren sanatçı: Evren Dağdeviren!

54
0

Urlalı hemşehrimiz, sevgili Hasret-Aydın Kavcıoğlu’nun biricik kızları, Hakan Dağdeviren’in eşi Evren Dağdeviren, Samsun’da geçen hafta gerçekleşen ‘Master Of Cake – Pasta Yarışması’nda minyatür kategorisinde altın madalya kazanarak Urla’ya büyük bir gurur yaşattı.

Pasta yapımı konusunda çok titiz ve anlamlı çalışmaları bulunan, bugüne kadar dünyanın pek çok ülkesinde birincilikler elde edip, ‘Pasta sanatçısı’ unvanını kazanan Evren Dağdeviren, bu başarısı ile bir kez  göğsümüzü kabarttı.

Yaklaşık 300 yarışmacının katıldığı ‘Master Of Cake’te ustalığını konuşturan Evren Dağdeviren, “Doğa Ana ve Doğa Baba Toprağa Mutluluk Bıraktı” isimli pastasıyla en yüksek puanı alarak altın madalyanın sahibi oldu.

Mutfak Atölyesi’nde harikalar yaratan Evren Dağdeviren’in geçmişteki büyük başarılarına bir yenisini daha eklemesi, tüm Urlalıların takdirini toplarken, Samsun’da kazandığı altın madalya şüphesiz ki en çok annesi Hasret Kavcıoğlu ve babası Aydın Kavcıoğlu’nu sevindirdi.

Urla’da sosyal faaliyetlerdeki etkinliği, Atatürk sevgisi ve ilkelerinin yılmaz savunucusu olarak tanınan Hasret Ablamızı ve Aydın Ağabeyimizi kutluyor, Evren Dağdeviren kardeşimize de bizlere bu gururu yaşattığı için teşekkür ediyoruz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir