Bu proje; Çocuklar Mutlu Olsun diye gerçekleşti | Urla Egemen Haber

logo


03 Ekim 2018

Bu proje; Çocuklar Mutlu Olsun diye gerçekleşti

Bu proje; Çocuklar Mutlu Olsun diye gerçekleşti

Özel Çikolatam Anaokulu ile EGİAD Ortaokulu Anasınıfı’nın ortaklaşa gerçekleştirdikleri projede, çocukların mutlu olması hedeflenirken, proje büyük takdir topladı.

Çağına karşı sorumlu birey yetiştirmek, çocuklarda farkındalık yaratmak, toplumsal fayda sağlamak amacıyla yürütülen projede, Özel Çikolatam Anaokulu tarafından kardeş okul EGİAD Ortaokulu Anasınıfı’na oyuncak hediye edildi.

Özel Çikolatam Anaokulu Kurucu Müdürü Mualla Bilgen ve EGİAD Ortaokulu Anasınıfı Öğretmeni Sevim Kaya’nın birlikte yürüttüğü projeye İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Şimşek ve EGİAD Ortaokulu Müdürü Burcu Yücetürk de destek verirken, oyuncakların teslim töreni Özel Çikolatam Anaokulu’nda gerçekleşti.

Çikolatam Anaokulu Kurucu Müdürü Mualla Bilgen, ”Vizyonumuzda yer alan, çevre bilinci yüksek sorumluluk sahibi bireyler yetiştirmek ilkesinden hareketle, devlet okullarındaki anasınıflarına materyal, oyuncak paylaşımı projesi geliştirdik. Daha hoşgörülü ve sağduyulu bir toplum haline gelme konusunda bu projelerin yararlı olduğunu düşünüyoruz ve etkinliklerimiz bu yönde devam edecektir.

Ayrıca projemizi, katılımları ile destekleyen İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Şimşek ve EGİAD Ortaokulu Müdürü Burcu Yücetürk’ü etkinliklerimizde aramızda görmek, bizleri çok mutlu etti. Projemizin yaygınlaşması, en büyük temennimiz” dedi.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ