Ana Sayfa Asayiş Seyşel Adaları değil, Urla adaları

Seyşel Adaları değil, Urla adaları

0
15

Seyşel Adaları değil, Urla adaları

Sahil uzunluğu 80 kilometreyi bulan Urla’da, kıyı kesimlerindeki doğal güzelliklerin yanı sıra körfezde konuşlanmış adalar da muhteşem koyları ve berrak denizi ile ziyaretçileri ağırlıyor. Suyunun temizliği ve doğal yapısıyla görenleri şaşkına çeviren Hekim, Pırnallı ve Yassıca Ada, adeta ‘Seyşel değil, Urla adaları’ diye haykırıyor.

Çeşmealtı’na çok yakın bir mesafede bulunan bu adalarda keyif çatmak da pek o kadar zor değil. Tur tekneleri ile bu muhteşem güzelliklere ulaşmak çok kolay. Gonca 35 adlı tur gemisi de bu güzellikleri paylaşmamıza neden olan bir işletme.

Çeşmealtı Sahil Caddesi üzerindeki özel iskelesinden her sabah saat 10.30’da hareket eden Gonca 35 Tur Teknesi’yle Hekim Adası, Pırnallı Adası ve Yassıca Ada’nın doyumsuz güzelliklerinde kendinizi tertemiz suya bırakarak şımartmanız mümkün.

Akşamüstü saat 18.00’e kadar Urla Körfezi’ndeki adaların sahillerinde serinleyip, teknede unutulmayacak bir tatil gerçekleştirmeniz ise sadece sizin Gonca 35 Tur Teknesi’nin iskelesine ulaşmanız ile gerçeğe dönüşebilir.

Doyurucu öğle yemeklerinin yanı sıra alkollü ve alkolsüz içeceklerin de servis edildiği iki katlı Gonca 35 Tur Teknesi’nde Urla’nın pek göz önünde olmayan doğal güzellikleriyle tanışıp, metrelerce derinlikte olmasına karşın berraklığı sayesinde denizin keyfini yaşayabilirsiniz.

Gonca 35 Tur Teknesi’ne Onur Kaptan’ın 0 (536) 879 77 91 nolu telefonundan ulaşıp rezervasyon yaptırarak, bu eşsiz güzelliklere Seyşel Adaları’na gitmeden kavuşabilir, muhteşem bir tatilin tadını çıkarabilirsiniz..

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir