Şiirin, kompozisyonun ve masa tenisinin efendileri   | Urla Egemen Haber

logo


22 Mayıs 2017

Şiirin, kompozisyonun ve masa tenisinin efendileri  

19 Mayıs Atatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlama programı çerçevesinde gerçekleşen yarışmalarda Urlalı gençler yeteneklerini sergiledi.

Cengiz Aytmatov Sosyal Bilimler Lisesi’nde yapılan etkinlikler öncesinde öğrenciler ‘Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi’ni ve ‘Gençliğin Atatürk’e cevabı’ ile ‘Gençlik Marşı’nı söyledi. Müzik dinletisi ve şiirlerle devam eden etkinlikte İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Şiir, Kompozisyon, Masa Tenisi yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

Urla Halk Eğitim Merkezi Halk Oyunları gösterileri, Urla Anadolu İmam Hatip Lisesi Mehter Takımı ve Urla Gençlik ve Spor Kulübü sporcularının Tekvando gösterisi ile  devam eden program Cengiz Aytmatov Sosyal Bilimler Lisesi’nin  ‘Bayrak’ sunumu  ile  sona erdi. Yarışmalarda dereceye giren öğrenciler şöyle:

 

Şiir Dalında Dereceye Girenler:

 

ADI-SOYADI OKULU DERECESİ
Seher DAMİRAL Hakan Çeken Anadolu Lisesi 1’inci
Rıdvan ÇAĞLAR Urla Anadolu Lisesi 2’nci
Verda SERT Urla Anadolu Lisesi 3’üncü

 

Kompozisyon Dalında Dereceye Girenler :

 

ADI-SOYADI OKULU DERECESİ
Nazik Tuğba ŞAHİN Hakan Çeken Anadolu Lisesi 1’inci
Ayşegül GÜNEŞ Cengiz Aytmatov Sosyal Bilimler Lisesi 2’nci
Duygu BARIŞKAN Cengiz Aytmatov Sosyal Bilimler Lisesi 3’üncü

 

Masa Tenisi- Küçükler (Erkekler):

 

ADI-SOYADI OKULU DERECESİ
Niyazi ALKAN Zeytinalanı Gülter Osman Ponner  İlkokulu 1’inci
Ege OTMAN 80. Yıl Gazi Ortaokulu 2’nci
Vatan KIZILKAYA Zeytinalanı Gülter Osman Ponner  İlkokulu 3’üncü
Çağatay KÜL Zeytinalanı Gülter Osman Ponner  İlkokulu 4’üncü

 

Masa Tenisi- Küçükler (Kızlar):

ADI-SOYADI OKULU DERECESİ
Ece OTMAN 80. Yıl Gazi Ortaokulu 1’inci

 

Masa Tenisi- Yıldızlar (Erkekler):

 

ADI-SOYADI OKULU DERECESİ
Yunus KAYAALP Zeytinalanı Gülter Osman Ponner  Ortaokulu 1’inci
Sedat EŞİT Zeytinalanı Gülter Osman Ponner  Ortaokulu 2’nci
Efe OTMAN 80. Yıl gazi Ortaokulu 3’üncü
Mirsat ÖZOĞUL Perihan Mahmut Celalettin Demirgüreş Ortaokulu 4’üncü

Masa Tenisi- Yıldızlar (Kızlar):

 

ADI-SOYADI OKULU DERECESİ
Ceren BULANIK Zeytinalanı Gülter Osman Ponner  Ortaokulu 1’inci
Zeynep GÖÇER Zeytinalanı Gülter Osman Ponner  Ortaokulu 2’nci
Edanur ACAR Zeytinalanı Gülter Osman Ponner  Ortaokulu 3’üncü
    4’üncü

 

Masa Tenisi- Gençler (Erkekler):

 

ADI-SOYADI OKULU DERECESİ
Arda MOLUHAN Urla Anadolu Lisesi 1’inci
İbrahim GÜDEN Urla Anadolu Lisesi 2’nci
Mustafa TATAR İzmir Cengiz Aytmatov Sosyal Bilimler Lisesi 3’üncü
Tuğrulhan BEYAZOĞLU İzmir Cengiz Aytmatov Sosyal Bilimler Lisesi 4’üncü

 

Masa Tenisi- Gençler (Kızlar):

 

ADI-SOYADI OKULU DERECESİ
Gözde ÇAMA Urla Anadolu Lisesi 1’inci
Ayşegül GÜZEL Urla Anadolu Lisesi 2’nci
İlgi KİRAZ Urla Anadolu Lisesi 3’üncü
Kübra PERİK Urla Anadolu Lisesi 4’üncü
Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ