Tacettin Yağcı ağabeyimizi kaybettik | Urla Egemen Haber

logo


13 Ekim 2016

Tacettin Yağcı ağabeyimizi kaybettik

onder6

Önder Yağcı

onder2Urla’nın İskele Mahallesi’nde uzun yıllar esnaflık yapan, Hakan-Yaşar ve Önder Yağcı kardeşlerin babaları Tacettin Yağcı, bugün hakkın rahmetine kavuştu.

1925 doğumlu merhum Tacettin Yağcı’nın cenazesinin, yarın (14 Ekim Cuma) İskele Camii’nde kılınacak öğle namazını müteakiben İskele Mezarlığı’nda toprağa verileceği öğrenildi.

Yaşamı boyunca kimseyi incitmemeye özen gösteren, yıllarca ‘Örnek’ esnaflık yapan Urla ve İskele’nin ‘Tacettin Ağabeyi’ne Allah’tan rahmet diliyoruz. Mekanı cennet olsun. Yakınları ve oğullarına Allah sabır versin. Yağcı Ailesi’nin başı sağ olsun.

 

onder3

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

#

Tacettin Yağcı ağabeyimizi kaybettik” için 1 yorum

  1. Maydanoz dedi ki:

    Birkaç anı? Nilüfer teyze ile bir söyleşi? Çocuklarından bir iki laf alma? Bana böyle biraz kuru geldi. Bu sadece Tacettin amca için değil, her ölüm haberi için bence bu şekilde verilirse, daha güzel olur bence. Hatta, daha da zenginleştirilebilir. Urla’da mı doğmuş, anası babası kimlerdenmiş, göçerek gelmişlerse nereden gelmişler; bakkallığı nereden öğrenmiş vs.. Eminim siz de üstünde durursanız çok daha fazlaıyla zenginleştirebilirsiniz.