Urla Fasıl Topluluğu 3 yaşında | Urla Egemen Haber

logo


Urla Fasıl Topluluğu 3 yaşında

fas18Urla Fasıl Topluluğu’nun, 3. kuruluş yıldönümü, Pasa Urla’da geçtiğimiz pazar günü gerçekleşen bir kahvaltı organizasyonu ile kutlandı. Urla Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar ve eşi Günay Uyar, Urla Fasıl Topluluğu’nun Kurucusu Selçuk Yetişen ve toplulukta solist olan eşi Selma Yetişen, ünlü tenor Hakan Aysev, Şef Çetin Sarıoğlu ve solist eşi Aslı Varol Sarıoğlu, topluluk üyeleri ve eşleri ile dostları, İpek Tezer – Muvaffak Ercan’ın mükemmel ev sahipliğinde bir arada olmanın mutluluğunu yaşadı.

Kurucu üye Selçuk Yetişen, 10 Kasım’da Atatürk’ü Anma programı ile yeni sezona başlayacaklarını dile getirirken, ”Bu sezon, topluluk üyelerimizin zamanları el verdiği ölçüde daha fazla etkinlik yapmayı planlıyoruz. Her birisi kendi alanlarında uzman olan sanatçılarımızın, Urlalı hemşehrilerimize sunacakları konserlerle ilçemizdeki moral motivasyonu yükseltmeyi arzuluyoruz” dedi.

Urla Fasıl Topluluğu Kurucu üyeleri; Selçuk Yetişen, Uğur Karatop, Şerafettin Ekşi, Ömer Çermikli, Çınar Tatlı, Seçil Sınmaz’dan oluşuyor.

Onursal üyeler ise; Ayşe Taş, Bayram Coşkuner, Oktay Cantürk, Çetin Sarıoğlu..

Üyeler ise; Menderes Erdoğan, Aydın Tozacan, Aslı Varol Sarıoğlu, Berkan Çırak ve Selma Yetişen.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

#

Urla Fasıl Topluluğu 3 yaşında” için 1 yorum

  1. Maydanoz dedi ki:

    Veteriner Turgay ile Enver abi de üye.