Ana Sayfa Galeri Urla Fasıl Topluluğu’nun muhteşem gecesi

Urla Fasıl Topluluğu’nun muhteşem gecesi

4
0

Yıllardır ilçemizde sanat alanında büyük hizmetler veren Urla Fasıl Topluluğu’nun geleneksel buluşması bu yıl Kuşçular’da yapıldı. Topluluğun önderi Selçuk Yetişen’in organize ettiği buluşma Doğa Bağ Evi’nde gerçekleşti.

Tamamı Urla’da yaşayan hemşehrilerimizden oluşan, verdikleri konserlerde dinleyenleri mest eden Urla Fasıl Topluluğu üyeleri bu kez kendi kurtlarını döktü.

Mükemmel bir ev sahipliğinin sergilendiği geceye yoğun programı arasında Kaymakam Murat Sefa Demiryürek ve eşi Serpil Demiryürek kısa süreli de olsa katıldı.

Meclis Üyesi Bülent Onat ve eşi Gülhan Hanım’ın da icabet ettikleri davette eğlence gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdü.

Urla Fasıl Topluluğu kurucularından Selçuk Yetişen, ”Amacımız Urla’da sanat konusunda elimizden gelen desteği sürdürmek. Çok uyumlu ve çok iyi bir grubumuz var. Yakında konserlerimiz ve eğitim sürecimiz başlayacak. Yoğun tempoya girmeden önce, topluluk üyesi arkadaşlarımızla bir arada olmak ve diyaloglarımızı geliştirerek yeni sezona daha sağlıklı bir şekilde girmek istedik” dedi.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir