Urla Gençlik, potada 'Süper Lig'e çok yaklaştı | Urla Egemen Haber

logo


14 Mayıs 2018

Urla Gençlik, potada ‘Süper Lig’e çok yaklaştı

Urla Gençlik, potada ‘Süper Lig’e çok yaklaştı

Urla Gençlik Kadın Basketbol Takımı, Süper Lige çıkacak takımın belirlenmesi için gerçekleşecek final grubuna yükselme maçı için yarın Kocaeli’ne hareket edecek. Kulüp Başkanı Ercan Gül, bu kritik mücadelede Urlalı basketbol sevdalılarını da yanlarında görmek istediklerini belirtirken, taraftarlar için ücretsiz otobüs kaldırılacağını açıkladı.

Kocaeli temsilcisi ile yapılan ilk maçı 75-70 kaybeden, ilçemizdeki ikinci maçı ise 63-58 kazanarak Final Four şansını devam ettiren yeşil-beyazlılar, son maçta deplasmanda mücadele verecek.

Yarın (15 Mayıs) sabah 12 Eylül Spor Salonu önünden kalkacak otobüslerle deplasmana çıkarma yapmayı hedeflediklerini belirten Başkan Ercan Gül, ”Ekibimize gönül veren taraftarlarımızı ücretsiz otobüslerle Kocaeli’ne götüreceğiz. Deplasmana gelmek isteyenler Ercanspor mağazasına gelerek isimlerini yazdırırlarsa otobüs planlamasını daha iyi bir şekilde yapacağız. Araçlar 15 Mayıs sabahı saat 07.00’de Kocaeli’ne hareket edecek. Taraftarlarımızın desteğini de alarak, final grubuna kalmayı ve sonrasında da Süper Lig’e yükselmeyi arzuluyoruz” dedi.

Final Grubu için Bursa, Elazığ, Edremit, Mersin ve Çankaya ekipleri de mücadele veriyor.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ