Urla Gençlik'in küçük voleybolcu kızları, lige rekorlarla başladı | Urla Egemen Haber

logo


16 Ekim 2018

Urla Gençlik’in küçük voleybolcu kızları, lige rekorlarla başladı

Urla Gençlik’in küçük voleybolcu kızları, lige rekorlarla başladı

Urla Gençlik’in Yıldız Voleybolcuları, Netaspor ile oynadıkları ligin ilk maçında rekor üstüne rekor kırdı. Urla Voleybolu’nun ‘Ana Kraliçesi’ Burcu Yücetürk hocanın gözetimi, fedakar yönetici Zafer Çöpten’in de üstün çabalarıyla maça çıkan yeşil-beyazlı ekipte Naz Kuşcan, art arda 18 servis kullandı ve takımına 17 sayı kazandırdı.

Urla Gençlik Voleybol Yıldızlar Takımı, bir maçta 56 sayıyı, kullandıkları servislerden alma başarısını da gösterirken, normal süresi 90 dakika olması gereken maçı da 42 dakikada tamamladı ve karşılaşmadan 3-0 galip ayrıldı.

Maçın ikinci setinde rakibe sadece bir sayı veren yeşil-beyazlı ekip, setleri 25-18, 25-01 ve 25-11 aldı.

Yıldız Kız Takımı’nın skorer oyuncusu Naz Kuşcan, aynı maçta servis atışlarından takımına 42 sayı kazandırmanın mutluluğunu da yaşadı.

Küçük Kızlar İzmir Ligi de 20 Ekim’deki Yükseliş Spor maçı ile başlayacak. Gaziemir Spor Salonu’ndaki maç Saat 11.30’da başlayacak.

Spor Okulları ile birlikte yaklaşık 100 küçük Urlalıya spor yaptırma olanağı sunmanın yanında ilk kez katıldıkları liglere ağırlıklarını koyan ve farklarını fark ettiren Urla Gençlik Voleybol Şubesi  sporcularını kutlarken, Burcu Yücetürk Hocamız ve Şube Başkanı Zafer Çöpten’e ilçemiz adına teşekkür ediyoruz.

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

#

Urla Gençlik’in küçük voleybolcu kızları, lige rekorlarla başladı” için 1 yorum

  1. Faik Urlalı dedi ki:

    Zafer beyi ve Burcu Hocayı tebrik ederim