Urlalı itfaiyeciler büyük tehlike atlattı | Urla Egemen Haber

logo


10 Kasım 2016

Urlalı itfaiyeciler büyük tehlike atlattı

itfaiyearacİzmir Büyükşehir Belediyesi Urla Amirliği’nde görev yapan üç itfaiye eri, Karaburun’daki yangına giderken, aracın devrilmesi sonucu ölümle burun buruna geldi. Ardıç mevkiinde, yolun sert viraj olması, zeminde de engebelerin bulunması nedeniyle sık sık kaza yaşanan noktada meydana gelen kazada Osman İmrenlerli, Çağhan Deniz ve Rahmi Ekren yaralandı.itfaiyearacviraj

8 ton su kapasiteli arazöz ile Karaburun’daki yangına müdahale etmek için yola çıkan üç itfaiye eri, şiddetli lodosta geniş bir alanı tehdit eden alevlere müdahale etmek için bir an önce olay yerine ulaşma çabasına girdi. Ardıç mevkiinde, daha önce de pek çok kazanın meydana geldiği noktada direksiyon hakimiyeti kaybolan arazöz, yuvarlanmaya başladı.

itfaiyecaghan

Çağhan Deniz

Uçuruma yuvarlanan araçta sıkışan Osman İmrenlerli, Çağhan Deniz ve Rahmi Ekren, çevreden yetişenlerce arazözden çıkartılarak hastaneye kaldırıldı.

itfaiyeosman

Osman İmrenlerli

itfaiyerahmi1

Rahmi Ekren

Ucuz atlatılan kazada İmrenlerli bacaklarındaki kırık ve baldırındaki yırtık, Rahmi Ekren omurgasında meydana gelen kırık, Çağhan Deniz de vücudunun çeşitli yerlerindeki çatlak ve kırıklar nedeniyle tedaviye alındı.

Üç cesur itfaiyeci, hastanedeki tedavilerinin ardından evlerinde istirahata çekildi.

Urla Egemen Haber olarak, ‘Alev savaşçısı’ üç hemşehrimiz Osman İmrenlerli, Çağhan Deniz ve Rahmi Ekren’e geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ