Urlalı muhtarlar dert anlattı | Urla Egemen Haber

logo


07 Aralık 2016

Urlalı muhtarlar dert anlattı

baskan-uyar-muhtarlarla-bir-araya-geldi-7Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar, muhtarlarla bir araya geldi, muhtarlar ilçe idarecilerine dertlerini anlattı. Her ay farklı bir mahallenin ev sahipliği yaptığı kahvaltılı toplantı bu ay Zeytinler Köy Kahvesinde gerçekleşti. Geçtiğimiz hafta açılan ve bir kadın tarafından işletilen Köy Kahvesinde düzenlenen kahvaltıya Urla Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri, Urla Ziraat Odası Başkanı Nurettin Kılıç da katıldı.

Kahvaltının ardından Köydeki Zeytinyağı Fabrikasını gezen Kaymakam Demiryürek ve Başkan Uyar, üreticiden gelen zeytinin fabrikada hangi aşamalardan geçerek sıkıldığına dair bilgi aldı. Başkan Sibel Uyar Zeytinyağı Fabrikası gezisinden sonra tekrardan Köy kahvesine gelerek muhtarlarla toplantı yaptı.

Mahalle sakinlerinin sesi olan muhtarların sorunlarını ve isteklerini dinleyen Başkan Sibel Uyar, gelen talepleri tek tek not aldı. İhtiyaçlara ellerinden geldiğince yardım edeceklerini belirten Başkan Uyar, “Sizlerle her ay bir araya gelmemizin amacı Urla ve Urlalı vatandaşlarımızın sorunlarını öğrenmek ve onları çözüme kavuşturmaktır. Biz Urla ve Urlalılar için çalışıyor, ne yapıyorsak daha yaşanabilir bir Urla için çabalıyoruz. Bütün muhtarlarımızı dinledik. Mahallerinde olan sıkıntıları bize söylediniz. Ben ve çalışma arkadaşlarım hepsini not aldı. Sıkıntı olan yerlere arkadaşlarımız gidip bakacaklar. Ve en yakın zamanda bütün sorunları çözüme kavuşturmaya çalışacağız” dedi.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ