Urla'nın en yeni AVM'si: Bamboo Urla | Urla Egemen Haber

logo


10 Kasım 2017

Urla’nın en yeni AVM’si: Bamboo Urla

AVM yapımında haklı bir üne sahip olan Karakaşlar Yapı Grup, Urla Uğur Mumcu Kavşağı karşısında ilçeye yeni bir AVM kazandırmak için çalışmalara başladı. Bamboo Urla adı taşıyacak olan AVM’nin temel kazıları gerçekleşirken, 2019 yılının 2. çeyreğinde faaliyete geçmesi hedefleniyor.

8 bin metrekare kapalı, 20 bin metrekare de açık otopark alanına sahip olacak Bamboo Urla’da 77 mağaza faaliyet gösterecek. 25 bin metrekare arsa üzerinde yükselecek olan AVM’de yeme içme alanları, sinema, mağazalar, market ve yapı market hizmet verecek.

Bamboo Urla’nın, İzmir’de lüks yaşamın yeni merkezi olan Urla’nın lokasyon ayrıcalığıyla, sadece yaz mevsimi değil, dört mevsim İzmir’in kazançlı alışveriş ve yaşam merkezi olacağını belirten Karakaşlar Yapı Grup yetkilileri, İzmir – Çeşme yolunda bulunan Bamboo Urla, ilçe sakinlerinin dışında yabancı ve yerli turistlerin de uğrak noktası olacağını söyledi.

Karakaşlar Yapı, Karakaşlar Group’un ticari gayrimenkul geliştirme ve yatırım şirketi olup, 20 yılı aşkın süredir perakende ve konut inşaatı deneyimiyle, 10 yıldır da gayrimenkul sektöründe Türkiye’nin öncü alışveriş merkezi kurucularından.

Karakaşlar Yapı, şimdiye kadar Söke (3), Muğla, Kütahya, Susurluk, Salihli Uşak ve Nazilli olmak üzere toplam 9 adet Alışveriş Merkezi kurdu.

2014 yılı rakamlarına göre toplam 200 bin metrekare kiralanabilir alışveriş merkezi inşaat projesi geliştiren Karakaşlar Yapı, 500’ün üzerinde kira sözleşmesi gerçekleştirdi.

Faaliyette olan AVM’lerde her yıl 60 milyon üzerinde ziyaretçiyi ağırlayarak, doğru lokasyon seçimiyle Outlet mağazalardaki iş ortaklarını da memnun ediyor.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

#

Urla’nın en yeni AVM’si: Bamboo Urla” için 2 Yorum

  1. UĞUR KARATOP dedi ki:

    TEK İHTİYAÇ BUYDU, ÇOK LAZIMDI! URLA ESNAFI ÇOK SEVİNMİŞTİR!

  2. Rıdvan Hoşgör dedi ki:

    Urlaya çok mu elzemdi?Tam da kavşakta.AVM lerden bıkmadınız mı?