Ana Sayfa Galeri 21 günde iki büyük mutluluk

21 günde iki büyük mutluluk

35
0
Başak Arzu Yıldırım ile Urla Emniyet Müdürü Güray Aksüt yaşamlarını birleştirdi.
Pera Otel’in sahibi Zekeriya Yıldırım’ın Evsun Hanım’la gerçekleşen nikah törenine seçkin davetliler katıldı.

Urla Pera Otel’in sahibi Zekeriya Yıldırım, 21 günde 2 büyük mutluluk birden yaşadı. 8 Haziran’da kızı Başak Arzu Yıldırım’ın Urla Emniyet Müdürü Güray Aksüt ile yaşamlarını birleştirmesinin mutluluğunu yaşayan Zekeriya Yıldırım, 29 Haziran’da da Resim Öğretmeni Evsun Hanım’la dünya evine girdi.

Başak Arzu – Güray Aksüt çiftinin nikahı, Ayşe Hanım Konağı’nda seçkin davetli grubu eşliğinde Urla Belediye Başkanı İ. Burak Oğuz tarafından kıyıldı. Geç saate kadar devam eden nikah töreni kutlamalarında davetliler gönüllerince eğlendi.

Evsun – Zekeriya Yıldırım çiftinin nikahı ise Pera Otel’de sınırlı davetliler huzurunda gerçekleşti. Törene Güney Deniz Saha Komutanı Tümamiral Aydın Şirin, İzmir Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın, Bursa Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Recep Altepe gibi önemli isimlerin katıldığı nikah, Yıldırım Ailesi’nin 21 gün arayla yaşadığı ikinci büyük mutluluğu oluşturdu.

Egemen Yayıncılık olarak, Urla Emniyet Müdürümüz Güray Aksüt ve eşi Başak Arzu Hanım ile Pera Otel’in sahibi Zekeriya Yıldırım ve eşi Evsun Hanım’a, ömür boyu mutluluklar dileriz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir