Ana Sayfa Asayiş AK Parti Urla’da Murat Nart’la devam

AK Parti Urla’da Murat Nart’la devam

599
1

AK Parti Urla’da Murat Nart’la devam

AK Parti’de bu hafta sonu başlayacak olan kongreler öncesinde İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, Urla’yı yakından ilgilendiren bir açıklamada bulundu. İzmir’in 30 ilçe başkanı hakkında Genel Merkez ile görüşme gerçekleştiren İl Başkanı Sürekli’ye yakın kaynaklar, 12 ilçe başkanıyla yolların ayrılacağını belirtti. Yeni başkan seçilecek ilçeler arasında ise Urla bulunmuyor. Dolayısıyla mevcut İlçe Başkanı Murat Nart, göreve devam edecek.

AK Parti İzmir’de hafta sonu kongreler başlıyor. AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, genel merkezle yaptığı değerlendirmeler sonucunda 18 ilçeyle yola devam kararı aldı, 12 ilçe başkanıyla ise yollar ayrıldı. Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay’a yönelik yaptığı eleştirilerle dikkat çeken AK Parti Karşıyaka İlçe Başkanı İsmail Çiftçioğlu ile yola devam edilmeme kararı alınması ise parti içerisinde şaşkınlık yarattı.

AK Parti İzmir’de hangi ilçelerle yolların ayrılacağı kesinleşti. Yaklaşık bir aydır değişimle ilgilenen AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, geçtiğimiz hafta Ankara’ya giderek Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir ile son bir görüşme yaptı.

AK Parti genel merkezince; Selçuk, Torbalı, Kemalpaşa, Ödemiş, Buca, Menemen, Foça, Güzelbahçe, Çeşme, Gaziemir, Bornova, Karşıyaka ilçe başkanlarıyla yola devam etmeme kararı alındı. Bu ilçelerle ilgili kongreler öncesi değerlendirmeler yapılacak. Kongrelere belirlenen isimlerle gidilecek.

AK Parti Urla İlçe Başkanlığı’nı yürüten Murat Nart’ın bu karar doğrultusunda göreve devam edeceği kesinleşirken, yönetim kurulunda bazı değişiklikler olabileceğinin ise sinyalleri geldi.

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Necdet canbulat Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Necdet canbulat
Ziyaretçi
Necdet canbulat

Çok doğru ve yerinde bir karar. murat başkanım Gerçekten hiçbir menfaat beklemeden urla için memleket için hizmet için gönülden çalışan bir başkandır başarılarının devamını dilerim yaşa sen başkanım