Ana Sayfa Asayiş AK Partili Şengüler’den sitemli açıklama

AK Partili Şengüler’den sitemli açıklama

0
42

AK Partili Şengüler’den sitemli açıklama

 

Önder Şengüler

AK Parti Urla İlçe Başkanlığı adayları arasında bulunan, önce İzmir, ardından da Ankara Genel Merkez’deki mülakatlara davet edildikten sonra parti kurmaylarının mevcut başkan Ahmet Olgun Bilici’yle devam kararı vermesiyle Urla’ya dönen Önder Şengüler, facebook hesabından sitem dolu bir açıklama yaptı.

Başkent’e Şahin Emre, Ömer Tiryaki ve Ercan Ergüçlü ile birlikte davet edilip, dün de AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş, AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, AK Parti Konya Milletvekili Ömer Ünal ve AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül’den oluşan komisyonda mülakata giren Şengüler, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu cümlelere yer verdi:

 

”Öncelikle hepinize günaydın, hayırlı bereketli günleriniz olsun. Dün telefonlara yetişemedim, bakamadığım herkesten özür dilerim.

Alınan karar için şahsım olarak üzüntü yaşamadım. Ben siyasi tecrübemi ve rüştümü ispat etmiş, özellikle bu süreçleri yaşayarak, tecrübeme tecrübe kattığıma inanmaktayım. Diğer aday arkadaşlarıma ve şahsımı inanılmaz derecede destekleyen beni onore eden insanlar için üzüldüm.

Ben aday arkadaşlara mülakatın ortasında dedim ki, havayı kokladım mevcut ile devam olacak dediğimde hepsi birden şaşırdı. Siyaset ön görü ve okuma yeteneği gerektirir. Ancak gerek şahsıma , gerek başkan adaylarına ve hatta ilçe başkanımız Ahmet Bilici’ye birilerinin bir özür borcu olduğu kanaatindeyim ki ben şahsen bu özrün yerine getirilmesini sağlayacağım!!!

Genel merkez ve büyüklerimin bu süreçte aldığı her karara saygılı olacağım, ilçe başkanımız Ahmet Bilici Bey’e yeni döneminde başarılar dilerim. Teşkilatımız için raporlarda bahsedilen kutuplaşma olmuş ibaresinin bu dönem inşAllah değişmesini ümit eder hepinize sevgi ve saygılarımı sunarım…

Durmak yok yola devam inşAllah…”

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir