Albay Çolak'ın 1996 mezunları, 'O' günleri andı | Urla Egemen Haber

logo


10 Kasım 2017

Albay Çolak’ın 1996 mezunları, ‘O’ günleri andı

Albay Çolak İbrahim Bey İlkokulu 1996 5-B Öğretmeni Benal Özcan öğrencilerinden oluşan mezunlar, yıllar sonra yeniden bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadı. 21 yıl sonra 2. kez buluşmanın keyfini çıkaran Urlalı hemşehrilerimiz, hem hasret giderdi hem de o günleri yad etti.

1996 mezunları dönemin öğretmenleri ve Okul Müdürü Mehmet Karcı’yı da minnetle anarken, toplantının ana konusu tabii ki sınıfta yapılan şakalar, derslerdeki haylazlıklar ve okul günlerinin güzelliği oldu.

Mualla Balıkçı Bilgen’in çabaları ile yeniden toplanan Albay Çolak İbrahim Bey İlkokulu 5-B sınıfı öğrencileri Sevtap Varol (Ev kadını), Selin Ergönül Niğdeli (Emlak Danışmanı), Dr. Gülşah Ünsalan (Çevre Yüksek Mühendisi), Zeynep Gülcan (Ev kadını), İlkay Hansu (İş adamı), Kemal Sanlı (Fotoğrafçı), Mehmet Menekşe (Market işletmecisi), Metin Kıpkıp (Petshop işletmecisi), Nur Özlen (Ofis destek personeli), Arda Dürüst (Serbest meslek), Aslı Odabaşı (Kuaför), Aydın Tura (Serbest meslek), Bahar Görgü (Ev kadını), Cemal Kuşçu (İş adamı), Cenk Enginer (Satış danışmanı), Cevahir Bayer (Bankacı), Demet Kaya (Gıda sektörü), Deniz Alkan (Memur), Emre Özen (Elektrik sektörü), Onur Çatal (Tiyatro oyuncusu), Şehbal Taraklı (Bankacı), Mualla Bilgen Balıkçı (Öğretmen), Yaşar Ercansungur (İş adamı), Tuğçe Kılıç (Öğretmen), Pelin Doğan (BİM personeli) ve Tuğba Şaşmaz (Ev kadını) bu büyük buluşmada keyifli anlar yaşadı.

21 yıl önceki öğrenciler, ”Duygu yoğunluğu olarak ağlamak yerine bol kahkahalı bir akşam geçirdik. Birbirini dışarıda görse tanımayacak bir hayli arkadaşlar vardı. Yıllar bizde beden değişikliği dışında hiç bir şey değiştirmemişti. Hepimiz bunu fark ettik. 21 yıl sonra bile dostluğumuza kaldığımız yerden devam edebildik” cümleleri ile o geceyi anlattı.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ