Ana Sayfa Galeri CHP kongresinde ‘Çizik’ yarışı oldu. Özbadur yeniden Başkan seçildi

CHP kongresinde ‘Çizik’ yarışı oldu. Özbadur yeniden Başkan seçildi

1270
0

CHP kongresinde ‘Çizik’ yarışı oldu. Özbadur yeniden Başkan

Hakan Özbadur

Cumhuriyet Halk Partisi Urla İlçe Örgütü’nün olağan genel kurulu bugün gerçekleşti. Hakan Özbadur’un tek aday olarak girdiği seçime 297 delegenin 207’si katıldı. 3 oyun geçersiz sayıldığı seçimde Hakan Özbadur, delegelerin tamamının oyu ile yeniden başkan seçildi.

Yönetim Kurulu ve İl Delegeleri seçimlerinde blok liste, ‘Çizik’lerle lekelendi. Yönetim kurulu ve İl Delegeleri seçimlerinde en çok çiziği Bayram Anu yedi. Anu’yu, yönetimde 24, İl Delegeleri seçiminde de 26 üye sildi. Anu’yu 20 oyla Bahri Yalaz izledi. Yusuf Baratalı’yı 11 delege çizdi.

Yönetim Kurulu Asil listede, Dilek Çınarlı, Evren Eren, Namık Kemal Ergün, Mustafa Caner Günkızıl, Murat Kaya, Çağlagül Özçelik ve Emre Sinan, geçerli oyların tamamını alarak 204 oyla seçildi. Yönetim Kurulu’nda yer alan Sultan Çınar 8, Nigar Ersoy 5, Tuğçe Kaş, Salih Sala, Okan Topal ve Yasemin Uslucan da 1’er çizik yedi.

Yönetim Kurulu’nun Yedek Üyeleri ise şöyle oluştu:

Serpil Ambarcı, Sebahat Soylu, Gökhan Öz, Öztürk Çiçek, Mehmet Güngör, Murat Güç, İrem Deri, Gülizar Yıldırım, Burcu Erkılınç, Nil İskit ve Gürkan Şaşmaz 204’er oy alırken, Emre Kızılışık, Zait Yanar ve Arzu Seyhan 203’er oyla listede yer aldı.

CHP Urla’nın İl Delegeleri de şöyle sıralandı:

İsmet Gecikmiş (204), Tülay Şanlı (204), Melis Ölçüm (204), Oben Sezer (204), Hakan Özbadur (203), Emine Kıdal (203), Bedri Hüseyin Güle (203), Sibel Uyar (202), İbrahim Burak Oğuz (196), Yusuf Baratalı (193), Ahmet Bahri Yalaz (184), Bayram Anu (178).

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir