Ana Sayfa Asayiş CHP yemeğinde, aday adaylarından örnek tablo

CHP yemeğinde, aday adaylarından örnek tablo

34
3

CHP yemeğinde, aday adaylarından örnek tablo

Cumhuriyet Halk Partisi Urla İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen ‘Birlik ve dayanışma Yemeği’ bu gece Kısmet Garden’da yoğun bir katılımla gerçekleşti. Geceye, CHP İzmir Milletvekilleri Kani Beko ve Tacettin Bayır, CHP İzmir Büyükşehir Belediyesi aday adayları ve eski milletvekilleri Alaattin Yüksel ve Musa Çam, Urla Belediye Başkanlığı için adaylık başvurusu yapmayan ancak adı sürekli kulislerde dolaşan eski milletvekili Zeynep Altıok da katıldı. Yemeğe, CHP İl Başkanlığı’nı temsilen ise Başkan Yardımcısı Ömer Yener katılırken, CHP Gençlik Kolları İl Başkanı Ozan Uyan da dayanışma gecesinde Urla’yı yalnız bırakmadı.

Urla Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusu yapan Hakan Yiğit, Bahri Yalaz, Burak Oğuz, Bülent Onat, Murat Gül, Sibel Uyar, Şehrazat Mercan, Nurşen Balcı, Kemal Ay, Mehmet Ali Fırat ve Bülent İlhan’ın CHP Urla İlçe Başkanı Hakan Özbadur ile birlikte verdikleri ‘birlik ve beraberlik’ pozu, geceye katılanların alkışını aldı.

Geceye, CHP üyeleri, mevcut meclis üyeleri, meclis üyesi aday adayları, partiye gönül verenler ile vatandaşlardan da yoğun katılım oldu.

CHP Urla İlçe Başkanı Hakan Özbadur, ”Urla olarak, birlik ve dayanışmanın en iyi örneğini sunduk. Partimize yakışır bir organizasyon oldu. Katılan ve destek veren herkese teşekkür ederim” dedi.

Gecenin tek üzücü olayını, Urla Belediye Başkanı aday adayları arasında yer alan Derya Tüzen’in, masa ayrılmaması konusunda ilçe yönetimi ile yaptığı tartışma ve geceyi erken terk etmesi oluşturdu. Tüzen’in ilçe yöneticilerine hakaret edip, tehdit ettiği ileri sürüldü.

Ayrıntılar ve kulis bilgileri yarın www.urlaegemenhaber.com’da…

3
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Çetin yılmazeditor Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Çetin yılmaz
Ziyaretçi

Yorum yazdım yayınlamıyorsun!.. Editör taraflısın!.. ödün kopuyor Urla Chpye aman laf gelmesin diye!…