Ana Sayfa Asayiş Dualarımız Ertan Şengüler Hocamıza…

Dualarımız Ertan Şengüler Hocamıza…

1006
0
Beden Eğitimi Öğretmeni ve Urla Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Kick Boks Şubesi Kurucusu Ertan Şengüler

Urla’da sporun emekçi eğitimcilerinden, tekvando, kickboks ve jimnastik sporunda Urlalı çocuklarımıza sayısız şampiyonluklar yaşatan Ertan Şengüler öğretmenimiz, talihsiz bir olay sonrası, Urla Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Servisi’nde tedaviye alındı.

Cuma günü beyine pıhtı atması sonucu fenalaşan Ertan Şengüler Hocamız, acilen Urla Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada yapılan tetkiklerden sonra Acil Servis’teki Yoğun Bakım Ünitesi’nde tedavisine başlanan Ertan Hocamıza şu an 1. Derece yakınlarının dışında ziyaretçi alınmıyor.

Yoğun Bakım’daki tedavisinin ardından Fizik Tedavi’de bir süre daha kalacak olan Ertan Şengüler Hocamıza acilen sağlığına kavuşmasını diliyor, dualarımızı esirgemiyoruz.

Ertan Hocamızın Urla Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kickboks şubesi öğrencileri son olarak 31 Ağustos – 1 Eylül 2019 tarihlerinde, İzmir’in kurtuluşu anısına, Gaziemir’de düzenlenen Minikler – Yıldızlar Ege Kickboks Şampiyonası’nda 3 şampiyonluk, 3 ikincilik, 3 üçüncülük elde etmişti.

Ertan Hocamızın kızı Karya Şengüler de katıldığı ilk müsabakada kürsüye çıkmayı başararak hocamıza ayrı bir heyecan yaşattı.

Geçen hafta büyükler kategorisinde şampiyon olan Burcu Ercansungur ve bu hafta miniklerde şampiyon olan Naz Ercansungur ile Ercansungur ailesi de çifte şampiyonluk yaşadı.

Minikler Kategorisinde:

Naz Ercansungur ve Metehan Soylu Ege Bölge Şampiyonu, Aslı Zeynep Gökçe ve Esin Görsul Ege Bölge 2.si ve Server Kayra Öztürk Ege Bölge 3.sü oldu.

Yıldızlar Kategorisinde:

Karya Şengüler 3., Emirhan Ergünal 3., Mahmut Soysüllü 2., Tümay Nart şampiyon oldu.

24 – 25 Ağustos 2019 tarihlerinde Gaziemir’de düzenlenen Ege Kickboks Şampiyonası’nda da Gözde Mola ve Yunus Emre Gökçe, Ege Bölge 3.sü, Faruk Öner Ege Bölge 2.si, Burcu Ercansungur Ege Bölge Şampiyonu olarak Urla’ya gurur yaşatmışlardı.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir