Ana Sayfa Asayiş İşte, FETÖ’nün Urla imamı

İşte, FETÖ’nün Urla imamı

0
124

img-20160929-wa000515 Temmuz darbe girişimi sonrası Urla’da gerçekleşen FETÖ operasyonu sırasında kayıplara karışan ve halen yakalanamayan terör örgütünün Urla İmamı Taner İbiş’in fotoğrafını, urlaegemenhaber.com ele geçirdi.

40 kişiden 34’ünün tutuklandığı, 2 kişinin de Adli Kontrol şartıyla salıverildiği operasyonda, firarda olan 4 kişinin aranmasına ise devam ediliyor.

FETÖ Terör Örgütü’nün, Urla İmamı olarak bilinen ve yakalandığında, ilçedeki diğer bağlantıları ortaya çıkacak olan İmam Taner İbiş’in ise yurt dışına kaçtığı yönündeki bilgiler değerlendiriliyor.

Halen tutuklu olan örgüt üyesi şüphelisi Urlalılar için, Cumhuriyet Başsavcılığı’nın çalışmaları devam ederken, iddianamelerin de yakın süreçte tamamlanacağı öğrenildi.

Öte yandan cezaevinde bulunan Urlalı FETÖ terör örgütü üyeliği şüphelilerinden bazılarının, olayla ilgili pişmanlık duydukları, bu yöndeki dilekçelerini de Urla Cumhuriyet Başsavcılığı’na göndererek, cezalarının hafifletilmesi konusunda girişimde bulundukları öğrenildi.

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir