Ana Sayfa Galeri İşte Urla CHP’nin yeni yönetimi

İşte Urla CHP’nin yeni yönetimi

1734
0

İşte Urla CHP’nin yeni yönetimi

CHP Urla İlçe Başkanlığı’nın bugün yapılacak genel kurulunda, üyelerden onay almak için seçime girecek yeni yönetim kurulu belirlendi. Başkan adayı Hakan Özbadur ve partinin ileri gelenlerinin şekillendirdiği liste, Türkiye’ye örnek olacak bir yöntemle hazırlandı. Yeni yönetim kurulu için 7 kadın, 7 de erkek aday seçime girecek. Genel kurulda divan başkanlığına ise partinin eski ilçe başkanı Bahri Yalaz önerilecek.

Hakan Özbadur

Cumhuriyet Halk Partisi Urla İlçe Başkanlığı’nda seçim süreci bugün sona eriyor. URİT S.E.S. Salonu’nda saat 11.00’da başlayacak genel kurula tek başkan adayı olarak Hakan Özbadur katılacak. Belediye Başkan adaylığı ve meclis üyelikleri için geçtiğimiz yılbaşında gerçekleşen istifalar sonunda yedek üyelerle yola devam edilen CHP Urla’da, iki yıllık yeni yönetim kurulu bugün belirlenecek.

Başkan haricinde 14 kişiden oluşacak yönetim kurulu, partinin hiçbir kurulunda bugüne kadar uygulanmayan bir yöntem uygulanacak. Yönetimde kadın-erkek eşitliği gerçekleşecek. Yönetim kurulu 7 kadın ve 7 erkek üyeden oluşacak. Yine partide bir ilk olarak genel sekreterlik görevine de bir kadın üyenin getirileceği bilgisine ulaşıldı.

Bugün yapılacak genel kurulda Başkan adayı Hakan Özbadur’un listesi şöyle;

Evren Eren, Dilek Çınarlı, Tuğçe Kaş, Çağlagül Özçelik, Nigar Ersoy, Sultan Çınar, Yasemin Uslucan, Murat Kaya, Emre Sinan, Bayram Anu, Kemal Ergün, Salih Sala, Caner Günkızıl, Okan Topal.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir