Ana Sayfa Asayiş İyi Parti Urla’da hızla örgütleniyor

İyi Parti Urla’da hızla örgütleniyor

33
0

İyi Parti örgütleniyor

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Urla İlçe Başkanı Hasan Hüseyin Akgül

İyi Parti Urla İlçe Başkanlığı, yönetim kurulunu oluşturdu. Başkan Hasan Hüseyin Akgül, yönetim kurulu tanıtımının, 8 Ocak’ta gerçekleşecek halk günü toplantısında açıklanacağını duyurdu.

Geçtiğimiz günlerde Urla merkez ve Kalabak’ta hedefine inanmış kurucu yönetimi ile kendi içinde toplanan İyi Parti, örgütlenme çalışmalarına hız verdi.

Kalabak’ta gerçekleşen son toplantıda genel olarak komisyonların kurulması, yerel seçimlerde ve genel seçimlerde izlenecek yol ve hedefler istişare edildi.

Başkan Hasan Hüseyin Akgül, çalışmalar hakkında şunları söyledi:

”İyi Parti Urla İlçe Başkanlığı görevi, İzmir İl Başkanımız Sayın Yıldırım Ulupınar tarafından bize tevdi edildiği günden itibaren güzel ilçemizin her yerinden partimizin yönetiminde yer almak üzere çok yoğun talepler aldık. Bundan büyük mutluluk duyduk ve bu bizim gücümüze güç kattı. Çok kısa bir sürede ilçemizin güzel insanlarından bütün Urla’yı kucaklayacak, Urla’yı seven, Urla’nın özlediği ve Urla’nın da sahipleneceği değerli bir ilçe yönetimi oluşturduk.

8 Ocak Pazartesi günü Toprak Sahne Tiyatrosu salonunda yapacağımız toplantıda, ilçe yönetimimizi açıklayacağız. Yaptığımız halk toplantılarında detayları ile birlikte ilçemizin sorunlarını tespit ederek birlikte çözüm yolları arayacağız. Hayat felsefemizin ve aynı zamanda yönetim anlayışımızın temel taşlarını saygı ve sevgi teşkil edecektir.

Şunu belirtmeliyim ki İyi Parti Urla İlçe Yönetiminde yer alan ya da almayan hemşehrilerimizle birlikte güzel Urlamızın daha da İyi olabilmesi için var gücümüzle çalışacağız.

Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve İnkılaplarına sahip çıkacağız. İyi Parti, vatanımıza ve Urlamıza iyi gelecektir.”

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir