Ana Sayfa Asayiş Kadın Meclisi’nden anlamlı kampanya

Kadın Meclisi’nden anlamlı kampanya

0
62

Kadın Meclisi’nden anlamlı kampanya

Urla Kent Konseyi Kadın Meclisi, sağlık çalışanlarına moral vermek amacıyla anlamlı bir kampanyaya başladı. Nilgün Göçük Başkanlığındaki Kadın Meclisi, 26 Ağustos’tan itibaren her gün evlerinde yapacakları kek, kurabiye, pasta ve börek gibi yiyecekleri Urla Devlet Hastanesi çalışanlarına ikram edecek.

Başkan Nilgün Göçük, ‘’26 Ağustos Çarşamba gününden itibaren Urla Kent Konseyi Kadın Meclisi olarak sağlık personeline hem moral hem de minnet göstergesi olarak evde hijyen kurallarına uygun hazırlayacağımız kek, kurabiye, börek türü yiyecek desteği vereceğiz. Her pakette de sevgimizi minnetimizi gösteren minik notlar yazacağız. Her gün saat 15.00’de görevli doktora teslim edeceğiz. Tahmini her gün 60 sağlık çalışanına verilecek’ dedi.

Daha önce benzer kampanyanın Doğal Sofra Urla yönetimince de gerçekleştirildiğini belirten Başkan Göçük, ‘’Urla Doğal Sofra ve Urla Dostluk Derneği de kampanyamıza ortak olacak. Zaman sınırı yok. En az bir ay her gün. Sonra da haftanın belirli günlerinde bu desteğimiz devam edecek. Taa ki Pandemi bitti denilene kadar devam’’ dedi.

Urla esnafından da kampanyalarına destek beklediklerini dile getiren Urla Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Nilgün Göçük’ün yönetiminde, Tülin Aygün Törün, Nalan Bulakeri, İrfan Bel, Mükerrem Kahraman Özbek. Aslı Sicim ve Hürriyet Ünal bulunuyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir