Ana Sayfa Genel Karslılar Derneği’nden nazik ziyaret

Karslılar Derneği’nden nazik ziyaret

44
0

img_5810-864-x-576Urla Karslılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu üyeleri, Egemen Yayıncılık’a ziyarette bulundu.

Başkan İbrahim Yılmaz, Başkan Yardımcısı Reşat Aydın, Yönetim Kurulu Üyeleri Hikmet Gündoğdu, Talip İli ve Fahrettin Eskin, Genel Yayın Yönetmenimiz Burcu Koçnard’a, derneğin faaliyetleri hakkında bilgi aktardı.

Urla’da yaklaşık 500 kişi civarında Kars kökenli vatandaşın yaşadığını belirten Başkan İbrahim Yılmaz, ”Hemşehrilerimizin sorunlarına çözüm bulabilmek ve dayanışmayı artırmak amacıyla kurduğumuz derneğimizde çeşitli etkinlikler gerçekleştiriyoruz. Geleneksel Kete ve Kaz buluşmalarımız oluyor. Ocak ayında da bir etkinlik gerçekleştirmeyi planlıyoruz” dedi.

Habercilik konusundaki faaliyetlerimizi beğendiklerini ve Urla’nın kalkınması için katkı koyduğumuzu belirterek, Genel Yayın Yönetmenimiz Burcu Koçnard’a teşekkür eden Urla Karslılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı İbrahim Yılmaz, çalışmalarımızda başarı diledi.

Bu nazik ziyaretleri için biz de Urla Karslılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu’na teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir