Ana Sayfa Genel Kocaoğlu ve Yüksel, Urla’da buluştu

Kocaoğlu ve Yüksel, Urla’da buluştu

36
0
Alaattin Yüksel Kurultay Delegesi seçildi.
Alaattin Yüksel ve Aziz Kocaoğlu
Alaattin Yüksel ve Aziz Kocaoğlu

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ile CHP İl Başkanlığı’ndan 10 Ağustos’ta istifa eden Alaattin Yüksel, Urla’nın İskele Mahallesi’nde bulunan Urla Belediyesi’nin şirketi URİT’in restoranında bir araya geldi.

27 Ağustos Cumartesi günü saat 16.30 sularında restoranın deniz tarafında bulunan masasında oturan Kocaoğlu ve Yüksel, yaklaşık 30 dakika görüştü.

Kocaoğlu’nun korumaları ve yardımcılarının masayı görmeyecek şekilde yan tarafta durmaları dikkat çekerken, iki başkan da görüşme sırasında çay içmeyi tercih etti.

Evleri de Urla’da olan Kocaoğlu ve Yüksel görüşme sonrası kendi araçları ile URİT Restoran’dan ayrıldı.

CHP İzmir İl Başkanı Alaattin Yüksel, görevinden istifa ettikten sonra “Bu kararı tamamen yönetimsel düşünce farklılıkları, çalışma şekillerinin uyuşmaması ve bu ortamda partime daha fazla faydalı olamayacağımı düşünmemden dolayı vermiş bulunmaktayım” demişti.

Alaattin Yüksel, CHP’nin 4 Ağustos’ta Alsancak Gündoğdu Meydanı’nda Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla yaptığı mitingin sönük geçtiği iddialarına tepki göstermişti. Kılıçdaroğlu’nun geçen hafta Seferihisar Belediyesi’nin Yaratıcı Yazarlık Merkezi’nin açılışı için İzmir’e gelmesinden son anda haberdar olduğu belirtilen Yüksel, CHP liderinin Çanakkale’de yaptığı il başkanları toplantısına da katılmamıştı.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments