Ana Sayfa Galeri Sefa: Dostlarıma çok teşekkürler

Sefa: Dostlarıma çok teşekkürler

32
0

img-20160922-wa0011Urla meydanında, şoförlüğünü yaptığı taksiye binmek isteyen Y.K. isimli müşterisi ile yaşadığı tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle, göğüs ve karın bölgesinden üç, bacağından da bir kez bıçaklanan ‘Kan verme rekortmeni’ Tamer Sefa, bugün tedavi gördüğü 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde, Acil Servis Yoğun Bakım Ünitesi’nden servise alındı. Tamer Sefa, Urla Egemen Haber aracılığıyla dostlarına yine mesaj göndererek, ”Allah herkesten razı olsun. Bu kadar sevenimin olması beni çok mutlu etti, moralimin düzelmesini sağladı. Hastaneye gelen, arayıp soran herkese çok teşekkür ederim” dedi.

Şans eseri kurtulduğu ortaya çıktı

Urla’nın sevilen yüzü, sosyal aktivitelerin ‘Tamer Abisi’nin bu şanssız olaydan ucuz kurtulduğu da ortaya çıktı. Boğuşma sırasında kalp bölgesine aldığı bıçak darbelerinden birisinin, göğüs kafesi kemiğine saplandığı belirlendi. İki kemik arasındaki boşluğa isabet etmiş olması halinde çok ciddi sağlık sorunu yaşayabileceği öğrenilen Sefa, bu gece de hastanede gözetim altında tutulacak ve yarın da ultrason görüntüleri incelendikten sonra taburcu edilip edilmeyeceğine karar verilecek.

Olayın yaşandığı saatten itibaren yakınlarının akınına uğradığı hastanede bugün özel bir odada servise alınan Tamer Sefa, yakın arkadaşı ve dostu N. Kemal Ergün ile birlikte Urla Egemen Haber objektiflerine poz vererek, sevenlerine yeniden ‘İyiyim’ mesajı gönderdi.

Sefa, ”Yaşadığım bu şanssız olay, bana dostlarımın sayısının ne kadar fazla olduğunu gösterdi. Olay saatinden itibaren ne acil servis ne de servisteki odam hiç boş kalmadı. Bu benim için gurur verici bir olay oldu. Tüm arkadaş ve dostlarıma, bana gösterdikleri yakın ilgi nedeniyle teşekkür ediyorum” dedi.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir