Ana Sayfa Genel Sinan, Çağıl’ı görünce bekarlığa direnemedi.

Sinan, Çağıl’ı görünce bekarlığa direnemedi.

203
0

u

Urlamızın tanınmış ailelelerinden Gümrükçüoğlu Memduh Bey’in kızı Gülin Öztürk ile eşi Eyüp Öztürk’ün 2. oğulları Sinan, 11 senedir İstanbul’da yaşamını sinema ve dizi yönetmeni olarak sürdürüyor. Sinan, uzun yıllar ailesinin baskılarına, İstanbul’un ve bulunduğu ortamların birçokları için cezbedici koşullarına rağmen yaşamını bekâr bir erkek olarak sürdürebildi.

Bu durum 2012 yılında Türkiye 2. güzeli seçilen Çağıl Özkul ile karşılaştığı ana kadar sürdü. Çağıl kızımız Ankaralı Yaşar ve Safiye Özkul çiftinin kızları, halen Galatasaray TV’de haber spikerliği yapıyor.

Sepil de davetliydi

Vera Melisa tesislerinde yapılan nikah ve düğün törenine genç çiftin meslekleri gereği medya dünyasından birçok ünlü isim katılırken, nikah şahitleri arasında merhum Memduh Bey’in kızkardeşi 94 yaşındaki Sayın Layika Tuncel ile sıkı bir Göztepe taraftarı olan damadımızın Başkanı Mehmet Sepil dikkat çeken isimler oldu. Medya dünyasından, özellikle Sinan’ın yönetmenliğini yaptığı Arka Sokaklar dizisinden birçok ünlü isim, başta Şevket Çoruh olmak üzere düğünü renklendiren isimler olurken, düğünün en renkli anlarından birisi, Sinan Öztürk’ün ağabeyi Özgür, kuzenleri Ural Süslü ve İstanbul’dan gelen bir arkadaşı ile sahne alıp rock tarihinin ünlü şarkılarından “Nothing Man”i seslendirmesi oldu.

 

u

 

 

 

 

 

 

 

 

Yaratıcı hediyeler

Gerçekten görülmeye değer harika bir performanstı. Düğüne gelen davetlilere Urla’yı temsilen, damat ve gelin tarafı büyüklerinin ortaklaşa kendi elleri ile hazırladıkları küçük cam şişelerde biberiyeli zeytinyağı günün anısı olarak hediye edildi.

Onlar erdi muradına, biz çıkalım kerevetine…

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir