Ana Sayfa Galeri Şükür bu günleri de gördük; Alman turistler Pera Otel’de

Şükür bu günleri de gördük; Alman turistler Pera Otel’de

0
32
Alman turistler Pera Otel'de eğlendi.
Alman turistler Pera Otel’de eğlendi.

Son yılların gözde ilçesi Urlamız’da tarihi bir gelişme yaşandı bu gece… Yabancı turistlerin Çeşme ve Alaçatı’ya geçerken sadece ‘Urla levhasını’ gördüğü ilçemiz, bu gece 20 Alman turisti ağırlamanın gururunu yaşıyor.

Güzelbahçe Belediyesi’nin konukları olarak İzmir’e gelen ve 10 günlük tatilleri boyunca Yarımada’nın çeşitli yerlerini gezen grup, bu gece de Pera Otel’in misafiri oldu. Otel sahibi Zekeriya Yıldırım’ın, engin otelcilik tecrübesiyle tam bir Türk gecesine dönüşen eğlencede, Alman konuklar çok mutlu oldu.

Alman turistler çok eğlendi.
Alman turistler çok eğlendi.

Klarnet ve oryantal eşliğinde eğlenen Alman turistler, Urlamızın lezzet durağı olan ve İsmet Gecikmiş’in sahibi olduğu Şafak Lokantası’nda hazırlanan ‘Kuzu dolması’na da hayran kaldı.

Pera Otel’in müthiş panaroması ve ilginç koleksiyonlarla meydana gelen büyülü havasından etkilenen Almanlar, gelecek yıl Urla’da daha uzun süre tatil yapma sözü verdi.

Pera Otel sahibi Zekeriya Yıldırım, ‘Urla’nın tanıtımını en güzel şekilde yapabilmek için personelimizle birlikte, konuklarımızı kusursuz bir şekilde ağırlamaya çalışıyoruz” dedi.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir