Ana Sayfa Galeri  TheHarma’da, Urlalı lösemili miniğe destek konseri

 TheHarma’da, Urlalı lösemili miniğe destek konseri

36
0

 TheHarma’da, Urlalı lösemili miniğe destek konseri

TheHarma işletmecisi Cenker Büyük Beyaz Doruk

Urla’da faaliyet gösteren TheHarma’da konserler dur durak bilmeden devam ediyor. TheHarma  1 Aralık cumartesi gecesi anlamlı bir organizasyona imza atmaya hazırlanıyor. Cumartesi gecesi gerçekleşecek olan Penta konserinden elde edilecek gelir, Urla’da ikamet eden 3.5  yaşındaki lösemi hastası bir miniğin tedavisinde kullanılmak üzere ailesine devredilecek.

Giriş ücretli olan Penta konserinden kapıda alınacak ücret dışında içeride ödenecek hesabın da minik hastaya aktarılacağı gecede dayanışma ruhunu yeniden hatırlatma ve yaşatmayı hedeflediklerini belirten  Cenker Büyük Beyaz Doruk, ”Müdavimlerimizle birlikte bizler büyük bir aileyiz’’ dedi.

Hacı İsa Mahallesi Sevinç  Sokak’ta faaliyet gösteren  TheHarma, İzmir gece hayatına farklı ve yeni bir soluk katıyor. 1850’li yıllarda Sinagog olarak kullanılan daha sonra 1960’larda eve dönüştürülen tarihi taş bina atmosferiyle de misafirlerini büyülüyor. 240 metrekare alana sahip iki kapalı salonu olan mekan 150 kişilik kapasiteye sahip. Çarşamba, cuma ve cumartesi geceleri saat 02:00’a dek açık olan TheHarma’da; Çarşamba günleri Polet ve Ateş Küçükmeriç akustik rock pop müzik yaparken Cuma ve cumartesi günleri değişken olarak İzmir’in tanınmış grupları Penta, Daha Neler SalashBand, Alegra Akustik Rock ve Wanted sahne alıyor.

HABER: MESUT VARLIK

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir