Ana Sayfa Galeri Toprak Sahne Tiyatrosu’na anlamlı ödül

Toprak Sahne Tiyatrosu’na anlamlı ödül

29
0

Toprak Sahne Tiyatrosu’na anlamlı ödül

Urla’da sanat ve tiyatro konusunda ilklere imza atan Toprak Sahne Tiyatrosu, başarısını bugün İstanbul’da alacağı bir ödülle daha taçlandırıyor.

Urlalı tiyatrocular, Tiyatro Gazetesi, Anadolu Tiyatro Ödülleri’nde, geçtiğimiz yıl gerçekleştirdikleri başarılı festivaller ve kamplar nedeniyle ”Başarı ve  Emek Ödülü”ne layık görüldü.

Bu sabah, İstanbul’daki ödül töreni için yola çıkan Toprak Sahne emekçileri, İlknur Bayzit Çatal, Onur Çatal ve Serkan Baştürk, akşam Grand Pera Otel’de saat 20.00’de gerçekleşecek etkinlikte ödüllerine kavuşacaklar.

Türkiye’nin prestijli ödülleri arasında yer alan Tiyatro Gazetesi Anadolu Tiyatro Ödülleri’ndeki başarıları, Toprak Sahne’ye, gazetenin imtiyaz sahibi Nurhan Uslu tarafından bir yazı ile bildirildi.

Yazıda; ”4. Anadolu Tiyatro Ödülleri Seçici Kurulu olarak, düzenlediğiniz tiyatro buluşmaları, Urla’da açtığınız sahneyi ve birbirinden değerli çalışmalarınızı, yıllardır tiyatroya verdiğiniz emeği saygıyla selamlıyoruz. Bu nedenlerden dolayı Toprak Sahne emekçilerine ‘Başarı Emek Ödülü’nü verme kararı aldığımızı bildiriyoruz’ cümlelerine yer verildi.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir