Ana Sayfa Galeri Yapma Caner, atlama!

Yapma Caner, atlama!

74
0

urla-itfaiyesi-guven-verdi-20İzmir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’nda görev yapan Caner Günkızıl, arkadaşları Bora Sezer ve Hıvzı Erkısa ile birlikte bir ay kadar önce, TRT’de yayınlanan ‘Kendi Düşen Ağlamaz’ isimli yarışma programına katılmıştı. ‘Cüneyt Arkın en çok hangi kadın artistle film çekmiştir’ sorusunda, ellerindeki tüm parayı yanlış şıklara koydukları için de 1 milyon TL avuçlarından uçup gitmişti. urlaegemenhaber.com’da yayınlanan bu haber tıklanma rekorları kırmış, adeta internet sitemizin ana bilgisayarını kilitler hale getirmişti.caner2

Bu sabah, Caner Günkızıl’ı Urla Belediyesi eski binasının üst balkonunda gören hemşehrilerimizden bazıları, Egemen Yayıncılık’ı arayarak, ‘Caner Günkızıl, yarışmada 1 milyon TL’yi kaybettikten sonra dengesi bozuldu. Galiba intihar edecek. Belediyenin balkonuna çıkmış’ ihbarında bulundular.

Biz, bir gün önceden İtfaiye Haftası nedeniyle tatbikat yapılacağını bildiğimizden bu yönde endişe taşıyan site takipçilerimizi bilgilendirip, gereksiz yere telaşlanmalarını önlemeye çalıştık.

Ancak, tatbikat sırasında, Caner Günkızıl’ın balkondan hava yastığına atlayışını yavaşlatılmış şekilde incelediğimizde, yüzündeki ifadelerle biz de endişelendik.

Balkondan kendini boşluğa bırakışı sırasında Caner’in suratındaki ifade, ‘Keşke birimiz yarışmadaki şıklardan Filiz Akın’a da biraz para basmış olsaydı’ der gibiydi.

İşte o anın görüntülerini izleyebileceğiniz link:

https://www.facebook.com/caner.gunkizil/videos/1085338288252889/

 

 

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir