Ana Sayfa Köşeler Yaz tatili

Yaz tatili

10
0

Tatilimizin neredeyse ortasına geldik. Ama unutmayın ki daha eylül ayına kadar okul yok. Tabi bu süreci boş boş oturarak geçirmek bize yakışmaz. Daha iyi ve eğlenceli bir tatil için size önerebileceğim birkaç seçenek olacak.
Urlamız’da yaz spor okulları mevcut. Urla Gençlik spor kulübünün açtığı basketbol, voleybol, cimnastik kurslarına katılabilir, hem vücudunuzu hem de yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Spor Yazarları Derneği’nin olimpik havuzunda açılan yüzme kursları da sizin için bir başka seçenek olabilir.
İlçemizin harika doğası da hoşça vakit geçirebileceğiniz doğal mekanlardır. Büyüklerinizle birlikte, havanın da serin olduğu zamanlarda doğa ile başbaşa olmak biz çocuklar için çok önemli bir etkinlik olacaktır. Bu sayede hem temiz havayı ciğerlerimize doldururuz hem de doğayı biraz daha yakından tanıma fırsatı buluruz.
Bugünlerdeki çok sıcak havalarda sizden sokaklarda yaşayan dostlarımıza ve doğal yaşamındaki hayvanlara da yardımcı olmanızı isteyeceğim. Örneğin kuşlar için pencerelerinize birer kap su bırakabilirsiniz. Parkların, yeşil alanların köşelerine, etrafı kirletmemeye özen göstererek bırakacağımız yiyecek ve su da sokak hayvanlarının yaşamlarına katkı koyacaktır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir